Припинення газопостачання

Дата: 09.11.2020 10:27

У зв’язку з проведенням 12 листопада 2020 року Токмацьким відділенням AT «Запоріжгаз» ремонтних робіт на розподільчому газопроводі середнього тиску, за адресою смт. Михайлівка вул.Тіниста, а також з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій повідомляємо про тимчасове припинення газопостачання розподільчих газопроводів та приватних будинків смт. Михайлівка вул. Тіниста від №1 до №85, від №4 до №46.

Газопостачання буде відновлюватися після виконання ремонтних робіт та опресування розподільчих газопроводів, газопроводів-вводів, ввідних, внутрішньобудинкових газопроводів житлових будинків згідно п.7.17 Правил безпеки систем газопостачання. У разі відсутності доступу до газового обладнання подача газу проводитись не буде.