Відбулась 39 сесія

Дата: 19.11.2020 11:41

Сьогодні в приміщенні сесійного залу Михайлівської селищної ради з дотриманням всіх карантинних правил відбулась 39 сесія 7 скликання. В порядку денному розглядались питання:

1.  Про клопотання  перед Михайлівською районною радою щодо безоплатної передачі бюджетних установ та майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Михайлівського району у комунальну власність Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Доповідала: начальник відділу житлово – комунального господарства та благоустрою Руденко В.Ж.

2. Про безоплатну передачу майна з балансу Михайлівської селищної ради.

3. Про збільшення балансової вартості комунального майна.

Доповідала: головний бухгалтер Самофал С.І.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної  ради від 19.12.2019 №22 «Про місцевий бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2020  рік» 08537000000.

5.  Про внесення змін до рішення Михайлівської селищної  ради № 18 від 19.12.2019 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

6.  Про створення фінансового управління Михайлівської селищної ради, затвердження  положення про фінансове управління та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

Доповідала: начальник відділу фінансів Конєва М.М.

7.  Про земельні питання.

Доповідала: начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів Власенко В.С.

8.  Різне.