Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради

Дата: 15.04.2021 22:16

Сьогодні відбулось ІІІ засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради.

У зв’язку із рішенням Державної комісії ТЕБ та НС щодо встановлення з 00 години 00 хвилин 09 квітня 2021 р. “червоного” рівня епідемічної небезпеки на території Запорізької області продовжують діяти обмеження згідно постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами)

Додатково місцевою комісією ТЕБ та НС селищної ради було прийнято такі рішення:

1. Продовжити дистанційну форму навчання для учнів навчальних закладів  1 – 4 класів.
  2. Продовжити  здійснення рейсу Михайлівка – Пришиб-Михайлівка (з Михайлівки о 6:10 та о 17:00, з Пришиба о 7:00 та о 18:00).
  3. З 16.04.2021 заборонити на території селищної ради здійснювати роботу атракціонів, в тому числі в парках та скверах, а також заборонити роботу літніх майданчиків у кафе, барах, ресторанах.
  4. Релігійним організаціям заборонити на території селищної ради здійснювати відкриті масові релігійні збори та обряди.
  5. Споживчому товариству «Михайлівський ринок обрій» дозволити здійснювати свою господарську діяльність (торгівельна площа має бути не менш ніж на 60% призначена для товарів, дозволених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зіз мінами),  за умови посилення карантинних заходів. Забезпечити здійснення температурного скринінгу відвідувачів на всіх входах та здійснення контролю за носінням ЗІЗ на торгівельній території.

Додаткові обмеження будуть діяти на період «червоного рівня» епідемічної небезпеки