Основи впровадження системи НАССР в закладах освіти

Дата: 16.04.2021 09:44

Вчора в приміщенні сесійної зали адмінбудівлі Михайлівської селищної ради відбулась зустріч селищного голови Володимира РИКУНА, представників закладів освіти Михайлівської селищної територіальної громади із заступником голови Василівської районної державної адміністрації Олексієм ТИМКІВОМ та голови Василівської районної ради Оленою ЗДОР.

Тема зустрічі – тренінгу була «Основи впровадження системи НАССР в закладах освіти».

Після вступних слів Олена Василівна розповіла, що система НАССР це інструмент управління, який можна застосувати до широкого кола простих та складних операцій, і не обмежується великими організаціями. Основною метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції на всіх етапах харчового ланцюга «від лану до столу».

Під час тренінгу присутні задавали питання по темі, на які отримали вичерпні відповіді.

По завершенню зустрічі Володимир РИКУН подякував Олені ЗДОР і Олексію ТИМКІВУ за візит та наголосив на подальшій співпраці в цьому напрямку.