Жінка на ринку праці

Дата: 19.04.2021 09:03

В умовах карантину в службі зайнятості триває акція «Місячник зайнятості жінок».

Фахівці Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості організували інформування жінок засобами онлайн-зв’язку. Адже вебінари – популярна та безпечна форма інформування клієнтів служби зайнятості під час карантину, оскільки дозволяє не лише заощадити час безробітних громадян, але і дбає про безпеку, здоров’я та підвищує обізнаність з питань праці. Так днями у Михайлівській районній філії пройшли вебінари для безробітних: «Жінка на ринку праці», «Ризики нелегальної трудової міграції» та інші.  Під час таких заходів фахівці центру зайнятості та соціальні партнери допомагають жінкам виявляти свої здібності та таланти, професійно самовизначитися, набути впевненості у власних силах, навчають правильно презентувати себе на ринку праці для успішного працевлаштування.13 квітня 2021 року на захід для жінок було запрошено заступника начальника «Михайлівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання правової допомоги Мороз Т.А., яка ознайомила жінок з законодавчими актами Конституції України про умови праці не захищених категорій населення.