8 сесія 8 скликання

Дата: 29.04.2021 13:12

Сьогодні в сесійній залі адмінбудинку селищної ради за адресою вул. Центральна, буд. 36, 2 поверх відбулось засідання восьмої сесії Михайлівської селищної ради восьмого скликання.

На засіданні були розглянуті та прийняті такі рішення:

1. Про цільову програму «Призовна дільниця на 2021-2025 роки».

2. Про затвердження Програми у сфері надання допомоги зі сплати судового збору малозабезпеченим верствам населення Михайлівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

3. Про затвердження програми «Програма термомодернізації приміщення спортивної зали ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище» на 2021 рік.

4. Про внесення змін до програми «Цукровий діабет на 2021 рік».

5. Про внесення змін до програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2021 рік».

6. Про внесення змін до програми «Програма організації оплачуваних громадських робіт та фінансування їх організацій із впорядкування та благоустрою території смт. Михайлівка, смт. Пришиб та сіл Михайлівської селищної ради на 2021 рік».

Доповідав Григоренко О.О. – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

7. Про надання дозволу КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради на передачу в оренду нерухомого майна.

8. Про надання дозволу КУ «Центр соціальних послуг» Михайлівської селищної ради на передачу в оренду нерухомого майна.

Доповідала Василишина О. Л. – начальник юридичного відділу.

9. Про затвердження звіту про виконання бюджету Михайлівської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року».

10. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради прийнятого у міжсесійний період.

11. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.220 р. №31 «Про місцевий бюджет Михайлівської селищної ТГ на 2021 рік».

Доповідала Конєва М. М. – начальник управління фінансів.

12. Про внесення змін до структури виконавчих органів Михайлівської селищної ради.

13. Про створення відділу містобудування, архітектури та місцевого економічного розвитку Михайлівської селищної ради.

Доповідала Самофал С. І. – головний бухгалтер.

14. Про затвердження на посаду заступника Михайлівського селищного голови.

15. Про внесення змін до складу виконавчого комітету.

Доповідав Рикун В. М. – селищний голова.

16. Земельні питання.

Доповідала Власенко В. С. – начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів.

- Інші питання.

Одним із питань, які розглядались на сесії, було затвердження на посаду заступника селищного голови. За поданням селищним головою кандидатури переважна більшість депутатів прийняла дане рішення і затвердила Щуся Руслана Вікторовича на посаду заступника селищного голови. Тож, вітаємо Руслана Вікторовича та бажаємо успіхів в роботі!