Перепоховання останків 96 солдат, які загинули на війні

Дата: 07.05.2021 14:56

Сьогодні, 7 травня, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні на території села Тимошівка відбулося перепоховання останків 96 солдат, які загинули на війні.

На урочистій церемонії перепоховання були присутні Народний депутат Юлія ЯЦИК, обласний депутат / директор ТОВ «Агрофірма імені Мічуріна» Віктор ДУДКА, обласний депутат / радник голови Запорізької ОДА Ірина РУДЕНКО, депутати Запорізької обласної ради Наталя КРУГЛЯК і Олександр БІЛИЙ, Михайлівський селищний голова Володимир РИКУН, староста Тимошівського старостинського округу Людмила БОРОДАВКА, голова Василівської РДА Андрій ХОЛОША, голова Василівської районної ради Олена ЗДОР та багато інших.

Останки солдат знайшли учасники пошукових загонів, які діють на території Запорізької області ("Вертикаль" с. Тимошівка - очільник В.Сапальов, "Рубіж" с. Велика Білозерка - очільник О. Маковій, "Витязь" м.Дніпрорудне - очільник І.Чреватенко) в полі за Тимошівкою.

Імена трьох вдалося визначити: Іван Петрович Горгопа, Олександр Семенович Калін та Василь Андрійович Левунець.

На заході була присутня родичка Івана Горгопи Людмиоа Ковальчук, яка вислова слова подяки всім, хто брав участь у пошуках останків.

На останок, хочеться висловити подяку всім учасникам бойових дій, всім, кому довелось жити у страшний час війни, всім, хто був надійним тилом для воїнів – мирного неба, міцного здоров’я, шани та довгих років життя!

Матеріали - "Новини Михайлівської громади"