Відбулась 10 сесія 8 скликання

Дата: 23.06.2021 13:40

Сьогодні, 23 червня 2021 року, відбулась десята сесія Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1.Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради прийнятих у міжсесійний період.

2.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.220 р. №31 «Про місцевий бюджет Михайлівської селищної територіальної громади на 2021 рік» 08537000000.

3.Про Програму покращення надання адміністративних послуг соціального характеру управлінням соціального захисту населення Василівської райдержадміністрації на 2021 рік

Доповідала: Конєва М.М. - начальник фінансового управління.

4.Про затвердження Порядку відрахування та розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету Михайлівської селищної територіальної громади для підприємств, що належать до комунальної власності Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Доповідала: Самофал С.І. - головний бухгалтер.

5.Про фінансово-господарську діяльність КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Доповідав: Гайдаржі І.В. – директор КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня».

6.Про встановлення туристичного збору на території Михайлівської селищної ради.

7.Про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради.

8.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Михайлівської селищної ради.

9.Про надання дозволу на списання автомобіля.

Доповідав: Плющ І.В. – спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства та благоустрою.

10.Про передачу в оперативне управління адмінбудівлі Михайлівської селищної ради.

Доповідала: Дьоміна І.Е. – директор Музичної школи.

11.Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку.

12.Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки.

13.Земельні питання.

Доповідала: Власенко В.С. – начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів.

- Інші питання.