День медичного працівника

Дата: 18.06.2021 10:39

Кожен рік в адресу медичних працівників з нагоди їх професійного свята лунають найщиріщі вітання.

Ось і сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, селищний голова Володимир РИКУН завітав до КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня», щоб особисто від себе та депутатського корпусу привітати медичних працівників з прийдешнім святом. Всім присутнім Володимир Миколайович побажав міцного здоров’я, тому що і наше здоров’я в цьому випадку буде під Вашим надійним захистом, щастя і ,звичайно ж, успіхів у роботі, тому що від цього залежить швидкість нашого одужання!

Також до КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня» завітала голова Василівської районної ради Олена ЗДОР. Олена Василівна також привітала медичних праціників зі святом та наголосила на підтримці лікарні зі своєї сторони і в подальшому.