День слідчого

Дата: 01.07.2021 09:37

1 липня в Україні відзначається День слідчого, професійне свято фахівців, які працюють в усіх правоохоронних органах країни, діяльність яких спрямована на захист національної безпеки, законності, правопорядку, прав і свобод громадян.

З нагоди цього професійного свята привітати та вручити почесні грамоти до відділення поліції №3 (Михайлівка) Василівського РУП ГУНП в Запорізькій області завітав селищний голова Володимир РИКУН.

Селищний голова наголосив: "Ваша професія дуже важка, тому що тут потрібно не просто володіти базовими знаннями, а потрібен величезний досвід, високий професіоналізм, нестандартне логічне мислення, високі моральні цінності, адже ваша робота пов’язана з долями людей, а кожне ваше рішення на них впливає. Від імені депутатів селищної ради та особисто від себе вітаю вас з професійним святом!”.