Почесний працівник охорони здоров’я України

Дата: 25.08.2021 13:08

З нагоди Дня Незалежності України, за вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю, указом президента України № 406/2021, державною нагородою «Почесний працівник охорони здоров’я України» нагороджено ЛУКАШЕНКА Сергія Івановича (директор КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги»)!

Свою трудову діяльність розпочав у серпні 1983 року на посаді лікаря-стоматолога. Вже більше 40 років Сергій Іванович присвятив медицині. Зараз він – компетентний, вимогливий, наполегливий, ініціативний та енергійний керівник. У своїй професійній діяльності Лукашенко С. І., особливо у період всесвітньої пандемії, приділяє багато уваги зміцненню матеріально-технічної бази закладу, мобілізації колективу медичних працівників на підвищення якості і культури медичного обслуговування.

Ми щиро вітаємо Сергія Івановича з заслуженою нагородою та бажаємо міцного здоров’я, поваги у колективі та успіхів у всіх починаннях! Нехай робота завжди приносить гарні результати та задоволення!

Новини Михайлівської Громади