Дата: 25.08.2021 14:39

КП «Михайлівський комунгосп» проводить планову промивку та дезінфекцію мереж на території с. Бурчак та колишній території СВК «НИВА».

Промивка водогону проводитиметься з 8.00 26 серпня 2021 року.

Рекомендації для споживачів:

• У цей час не варто використовувати воду для приготування їжі (водночас вона придатна для санітарно-гігієнічних та побутових потреб).
  • Нагадуємо, що унаслідок збільшення потоку води у внутрішньоквартальних та внутрішньо будинкових мережах під час промивки, осад, що накопичився в трубах, піднімається і потрапляє безпосередньо у крани споживачів. Як результат – з кранів може витікати брудна вода.
  • У день хлорування необхідно відкрити кран та спустити воду до появи запаху хлору. Це забезпечить ефективну дезінфекцію внутрішньо будинкових мереж.
  • У разі наявності будь-якого додаткового фільтру води його необхідно зняти на період комплексної дезінфекції.

Промивка – це обов’язковий профілактичний захід, необхідний для того, щоб очистити водопровідні труби від осаду.

Адміністрація КП «Михайлівський комунгосп»