Благодійний проект "Підготуємось до школи разом"

Дата: 28.08.2021 14:00

Відділення поліції №3 Василівського РУП ГУНП в Запорізькій області долучається до благодійного проекту до свята всіх школярів – Першого дзвоника.

Усі бажаючі мешканці Михайлівської та інших громад мають можливість допомогти вихованцям сиротинці, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей підготуватись до нового навчального року.

Колектив Михайлівської селищної ради разом селищним головою Володимиром Рикуном вже приєднались до проекту.

Знаходь тематичний бокс з написом «Підготуємось до школи разом» або звернись до свого ювенального поліцейського (тел. 097 826 2002), де ти зможеш залишити канцелярське приладдя. 28.08.2021 року в період з 09.30 годин до 11.00 годин вказаний бокс був розташований біля адмінбудівлі, а до 30.08.2021 бокс буде розташовано в приміщенні Михайлівської ТГ (приміщення колишньої Михайлівської РДА), за адресою вул. Центральна, 36 на першому поверсі.

Ми знаємо усі родини, які потребують таку допомогу, і зібрані протягом акції речі, канцелярські товари, шкільні набори, книжки будуть передані школярам з цих родин. Навіть найменша допомога подарує малюкам свято!