За 4 місяці відремонтовано дорогу до моря: Т-08-20 Якимівка – Кирилівка

Дата: 09.09.2021 09:33

До курортного селища Кирилівка, що на узбережжі Азовського моря, відтепер можна дістатись відновленою дорогою Т-08-20. Дорога Якимівка - Кирилівка була повністю відновлена в рамках президентської програми “Велике будівництво”.

Капітальний ремонт на ділянці 41,6 кілометри здійснено вперше за 40 років - останнього разу цю автодорогу реконструювали лише в 1981 році.

Реконструкцію проведено за сучасними технологіями, що гарантує значно довший термін експлуатація дорожнього покриття.  Навіть при поточному середньому ремонті, дорожники підходять комплексно до благоустрою дороги та організації безпеки дорожнього руху. Таким чином, при поточному середньому ремонті,  роботи виконуються майже як при капітальному. Замінюють не лише дорожній одяг, а й повністю забезпечують безпеку руху — наносять нову дорожню розмітку, влаштовуть автономне освітлення та бар’єрну огорожу. Це по суті інші ремонти ніж були раніше.

Після реконструкції на асфальтобетонне покриття дають гарантію 3 роки, на основу дорожнього одягу — 8 років.

У 2022 року  в Запорізькій області за програмою «Велике будівництво» планують відремонтувати не менш ніж 250 км доріг.