Відбулась 13 сесія 8 скликання

Дата: 23.09.2021 15:07

Сьогодні, 23 вересня 2021 року, відбулось засідання Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області восьмого скликання.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

1.Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради прийнятих у міжсесійний період.

2.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020 р. №31 «Про місцевий бюджет Михайлівської селищної територіальної громади на 2021 рік» 08537000000.

3.Про закріплення майна комунальної власності за комунальним спеціалізованим мистецьким закладом «Михайлівська дитяча музична школа»

4.Про закріплення майна комунальної власності за комунальним некомерційним підприємством «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

5.Про скасування рішення Михайлівської селищної ради від 28.11.2019 року №8.

6.Про надання дозволу на передачу майна комунальної власності.

7.Про прийняття у комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва.

8.Про затвердження Порядку складання , затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств.

9.Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності, які підлягають передачі а оренду на аукціоні

11.Про внесення змін до штатного розпису комунальних закладів дошкільної освіти

13.Про розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення(зміни) меж населеного пункту с.Тимошівка Михайлівського району Запорізької області.

14.Про затвердження Генерального плану с.Тимошівка Михайлівського району Запорізької області, оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Тимошівка Михайлівського району Запорізької області(у складі Генерального плану)

15.Земельні питання.