Позачергова 14 сесія 8 скликання

Дата: 13.10.2021 14:35
Кількість переглядів: 1975

Сьогодні, 13 жовтня, відбулась позачергова 14 сесія Михайлівської селищної ради, на якій був присутній і депутат обласної ради Віктор ДУДКА.

Сесія розпочалася з привітань з нагоди прийдешнього свята - Дня захисника України та відзначень грамотами та орденами наших працівників.

Грамотою Михайлівської селищної ради нагороджена КЛЄТКІНА Людмила Сергіївна, старший солдат, оператор відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Василівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області.

Окрім цього, Почесними грамотами обласної ради були відзначені:

- капітан ГАВАДЗІН Андрій Миколайович, заступник начальника третього відділу – начальника відділення обліково - мобілізаційної роботи Василівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області;

- підполковник ШПАКОВ Віктор Вікторович, начальник відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Василівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області;

- старший солдат БОРИСЕНКО Анна Валеріївна, оператор відділення обліково – мобілізаційної роботи третього відділу Василівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області

Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня нагороджено ГАПОНОВА Дениса Сергійовича, капітана поліції начальника відділення поліції № 3 Василівського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області.

Щиро вітаємо всіх з прийдешнім святом та бажаємо міцного здоров’я, мирного неба та благополуччя!