Відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

Дата: 19.10.2021 08:35
Кількість переглядів: 1993

18.10.2021 року в приміщенні Михайлівської селищної ради відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС у зв’язку із рішенням Державної комісії ТЕБ та НС щодо встановлення з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року  «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької області.

Таким чином, згідно з протоколом місцевої комісії від 18.10.2021 року № 8 на території Михайлівської селищної ради введено наступні обмежувальні заходи:

• Заборона приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • Заборона приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім здійсненням адресної доставки замовлень;
  • З 19.10.2021 року перевести на дистанційну форму навчання заклади середньої та позашкільної освіти.
  • Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, товарами, дозволеними  постановою КМУ від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами), забезпечити перебування в приміщенні не більше як 1 людина на 10 кв.м.
  • Інші обмеження, передбачені постановою КМУ від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами).
  • На території Тимошівського старостинського округу суб’єктам господарювання які здійснюють торгівлю будь-якими товарами, обмежити діяльність, та дозволити здійснення підприємницької діяльності лише на виніс та зі здійсненням адресної доставки.

У зв’язку із погіршенням епідемічної  ситуації на території Михайлівської селищної ради просимо додержуватися карантинних заходів і обмежень та без зайвої потреби не перебувати у місцях масового скупчення людей!