Вітання з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 13:13
Кількість переглядів: 1971

У першу неділю листопада традиційно відзначається День працівника соціальної сфери, внесений у календар професійних свят указом Президента України в 1999 році.

З нагоди професійного свята, до «Центр соціальних послуг» завітали обласний депутат / директор ТОВ «Агрофірма імені Мічуріна» Віктор ДУДКА та секретар Михайлівської селищної ради Юрій САМОФАЛ. Вітали теплими побажаннями та солодощами, висловлювали глибоку вдячність за щоденну працю, людяність та відданість своїй праві.

Трудовий колектив та працівники були відзначені грамотами та подяками, серед яких були і обласні нагороди.

Почесною грамотою обласної ради відзначено:

• ЗУБЕЦЬ Наталю Григорівну, завідувача відділення соціальної допомоги вдома «Центр соціальних послуг»;

- АПОСТУ Людмилу Миколаївну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома «Центр соціальних послуг»;

- БАТУРІНУ Надію Михайлівну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома «Центр соціальних послуг»;

• ПІМШИНУ Світлану Олександрівну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома «Центр соціальних послуг»;

Подяками Запорізької обласної державної адміністрації нагороджено:

• ПРИСТУПУ Олену Володимирівну, завідувача відділення денного перебування «Центр соціальних послуг»;

- ГОЛОВКІНУ Людмилу Вікторівну, фахівця із соціальної допомоги вдома «Центр соціальних послуг»;

- ПУЧКОВУ Неонілу Анатоліївну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома «Центр соціальних послуг»;

- ШПИРНУ Юлію Володимирівну, юрисконсульта «Центр соціальних послуг».

Ми щиро вітаємо всіх працівників соціальної сфери України з професійним святом! Бажаємо натхнення, сил і здоров’я вам! Нехай любов та доброта наповнює ваші серця, а кожен новий день дарує нескінченну кількість причин бути щасливими! Ваша справа робить величезний внесок в покращення життя людей, перетворює Україну в державу загального добробуту і процвітання!

Новини Михайлівської громади