Генеральний план с. Тимошівка

Дата: 28.12.2021 10:59

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документу державного планування «Генеральний план с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Щодо затвердження документу державного планування «Генеральний план с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Тимошівка Михайлівського району Зaпopізької облаcті».

Про затвердження Генерального плану с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області (у складі Генерального плану).

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ у процесі стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області (у складі Генерального плану)»

Про стратегічну екологічну оцінку

Довідка про консультації з органами виконавчої влади у процесі стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».