Вчора, 27 січня, відбулася 20 сесія Михайлівської селищної ради 8 скликання.

Дата: 28.01.2022 08:21

До порядку денного були винесені наступні питання:

1. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради прийнятого у міжсесійний період.

Доповідала: Конєва М.М. - начальник управління фінансів.

2. Про надання дозволу комунальній установі Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради Василівського району Запорізької області на передачу у оренду нерухомого майна.

Доповідала: Василишина О.Л. - начальник юридичного відділу.

3. Про припинення права оперативного управління за комунальним некомерційним підприємством «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради Василівського району Запорізької області на майно комунальної власності Михайлівської селищної ради;

4. Про передачу транспортних засобів комунальним підприємствам Михайлівської селищної ради Василівського району Запорізької області.

Доповідав: Плющ І.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою.

5. Звіт старости Тимошівського старостинського округу Бородавки Л.А.

Доповідала: Бородавка Л.А. – староста Тимошівського старостинського округу.

6. Про затвердження Програми щодо розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади на 2022-2025 роки;

7. Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Михайлівської селищної територіальної громади Василівського району Запорізької області;

8. Земельні питання.

Доповідала: Власенко В.С. – начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів.