Візит народного депутата України Павла МЕЛЬНИКА

Дата: 04.02.2022 16:48

Сьогодні з робочим візитом до Михайлівської селищної громади завітав народний депутат Павло МЕЛЬНИК.

В рамках зустрічі разом з селищним головою Володимиром РИКУНОМ та заступником голови Василівської РДА Олексієм ТИМКІВОМ відвідали Михайлівську лікарню. Протягом 2021 року Павло Вікторович спрямував кошти на придбання необхідного обладнання для лікарні (кріоциліндри, сучасний потужний генератор, дефібрилятор з функцією синхронізації та медичний відсмоктувач німецького виробництва).

Окрім цього, Павло Вікторович завітав до смт Пришиб, де зустрівся зі старостою Пришибського старостинського округу Олександром ЛАКТІОНОВИМ та головою Наглядової ради ПАТ «Михайлівський райагропостач» Галиною ШАЛАМОВОЮ.

Керівництво громади разом з народним депутатом обговорили основні напрями розвитку громади та наголосили на важливості додаткового фінансування.