Оновлення актової зали КЗ "Михайлівський НВК І-ІІ ступенів "ДНЗ-ЗОШ""

Дата: 03.02.2022 13:13

Завдяки підтримці голови Михайлівської селищної ради Рикуна Володимира Миколайовича, начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Сушко Ольги Юріївни до КЗ "Михайлівський НВК І-ІІ ступенів "ДНЗ-ЗОШ"" Михайлівської селищної ради було передано 116 крісел, які встановили в актовій залі закладу.

Бригадою педагогічних працівників Борисенком О.С., Кривоносовим С.О., Лобачовим О.В., Романченком С.М. , технічного та обслуговуючого персоналу Циганій І.М., Гришаєвим В.В., Агарковим В.М., Нестеренком В.В., Лейєром Ю.Ю., Дудко Т.П., Головаш Л.М. зроблено косметичний ремонт актової зали та встановлено нові крісла. Тепер наша актова зала стала більш сучасною та затишною.

2022 рік розпочався з приємних оновлень. Працівники закладу, учні, вихованці та їх батьки дуже вдячні всім, хто долучився до цієї важливої справи!