Зустрічайте! Нові рахунки для сплати податків

Традиційно на початку нового бюджетного року Держказначейство відкриває рахунки за надходженнями до державного та місцевих бюджетів (окрім рахунків для зарахування власних надходжень бюджетних установ). За п. 2.1 Порядку №758, відкриваються вони протягом 45 днів із дня прийняття Закону про Державний бюджет України (цьогоріч це 6 січня).

09:59:44 15.01.2019

Важливо для сільгоспвиробників! З 2019 року нерухомість, передана сільгоспвиробниками в оренду, оподатковується податком на нерухомість

Законом України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» змінено норму щодо застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  сільгоспвиробниками.

09:38:40 15.01.2019

Найманий працівник є пенсіонером за віком. Як нараховувати єдиний соціальний внесок?

Платниками єдиного внеску є, зокрема, роботодавці: підприємства, установи та організації, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами; фізичні особи - підприємці, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.

09:33:38 15.01.2019