З 1 квітня підвищено пенсії 80-річним особам

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» з 1 квітня збільшено пенсії особам, які досягли 80 та більше років.

15:02:09 22.04.2020

У квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1 тисяча гривень

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020№ 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 тисяча гривень у разі, якщо розмір пенсійної виплати, призначеної за будь-яким пенсійним Законом, не перевищує 5000 грн. станом на 1 квітня поточного року.

15:01:28 22.04.2020

До уваги пенсіонерів Запорізької області!

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

10:09:02 18.02.2019

Сплачений єдиний соціальний внесок – запорука добробуту та соціальної захищеності громадян

Василівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує керівників підприємств регіону, фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та мають заборгованість зі сплати єдиного страхового внеску (ЄСВ) та платежів до Пенсійного фонду про необхідність вжиття вичерпних заходів щодо її погашення до кінця поточного року.

10:56:48 15.01.2019

15:16:26 18.12.2018