2020 рік

20 Липня, 2020 р., 16:15
07 липня 2020 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області. За результатами конкурсного відбору на посаду логопеда переможцем стала Глянько Євгенія Федорівна, 36 років, має не повну вищу освіту – за спеціальністю «Дошкільна освіта, логопедія»; на посаду дефектолога – Мочалова Анастасія Дмитрівна, 23 роки, має не повну вищу  освіту за спеціальністю «Корекційна освіта»; на посаду реабілітолога – Жатченко Олена Владиславівна – 49 років, має вищу освіту за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія», «Фізична реабілітація».
22 Червня, 2020 р., 08:50
Михайлівська селищна рада  Михайлівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
27 Травня, 2020 р., 15:17
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області:
16 Березня, 2020 р., 10:09
02 Березня, 2020 р., 14:24
03 Лютого, 2020 р., 08:17
29 Січня, 2020 р., 14:54
27 Січня, 2020 р., 08:12
11 Січня, 2020 р., 09:34
Михайлівська селищна рада  Михайлівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС