2020 рік

Всесвітній день донора крові

Вчора, 14 червня - в державі пройшов Всесвітній день донора крові. Наразі, коли наша держава, як і увесь світ зіштовхнулись із пандемією коронавірусу Covid-19, потреба у крові та її компонентах як ніколи нагальна. За даними Міністерства охорони здоров’я, у медичних закладах України під час карантину стало вдвічі менше донорів крові. Кожна краплина крові може стати рятівною для людини, яка її потребує. Держава гарантує захист прав донора та охорону його здоров’я, а також надає йому пільги. Про це розповідає начальник Острозького бюро правової допомоги, що на Рівненщині, Микола Шаповал, який, до речі, сам є донором крові. Закон для донорів Закон України «Про донорство крові та її компонентів» регулює відносини, пов’язані з розвитком донорства крові, забезпеченням комплексу соціальних, економічних, правових і медичних заходів щодо організації донорства в Україні та задоволенням потреб охорони здоров’я в донорській крові, її компонентах і препаратах. Держава гарантує захист прав донора та охорону його здоров’я, а також надання йому пільг відповідно до статей 9-11,13.

10:58:14 15.06.2020

Інформація відділу «Михайлівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Кожна людина хоча б раз у своєму житі, давала або брала від іншої людини кошти у борг. Дана дія є настільки розповсюдженим, що сторони часто не замислюються над його юридичною складовою та в першу чергу керуються довірою один до одного.

15:08:29 11.06.2020

Поняття та способи захисту права власності на землю

До Відділу «Михайлівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги дуже частими є звернення щодо порушення прав та законних інтересів громадян щодо володіння, користування та розпорядження земельними ділянками. Зважаючи на це, вважаємо за потрібне роз’яснити кожній людині, які є способи захисту права власності на землю.

08:23:38 13.05.2020

Інформація щодо Порядку надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Кабінет Міністрів України своєю Постановою від 22 квітня 2020 р. № 306 затвердив Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину,встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Даний порядок задекларовано в новітніх змінах Закону України про зайнятість населення (ч.9 ст. 471) та визначає механізм надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, повернення зазначених коштів у разі порушення гарантій зайнятості осіб, яким виплачувалася така допомога, а також її розмір.

11:22:11 06.05.2020

Інформація

У період карантину знаходитися на вулицях без документів, що посвідчують особу, заборонено!

16:25:08 04.05.2020

Інформація

Уряд уточнив перелік працюючих осіб 60+, на яких не поширюється норма про самоізоляцію. По-перше, мова тепер йде не про працівників підприємств критичної інфраструктури, як було передбачено до того, та працівників суб'єктів господарювання.

08:24:09 27.04.2020

МББПД інформує

З повідомлення Міністерства соціальної політики України

08:22:27 27.04.2020

Інформація

ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ!

15:18:31 22.04.2020