Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

А за 1-2 місце відбулась справжня битва двох непоступливих супротивників – команд ФК «МСР» та ФК «ДСНС». В цій грі відбулось справжнє футбольне дійство: і захопливий матч, і вболівальник на полі, і видалення гравця з поля. Тобто, переглядати цю «битву титанів» без заспокійливого було неможливо. По завершенню матчу рахунок складав 3-3. Перемогла дружба!!! Голи забили: Сторчак Ігор (2) (ФК «МСР»), Пересипкін Володимир (1) (ФК «МСР») – Євтушенко Іван (1) (ФК «ДСНС»), Донцов Денис (2) (ФК «ДСНС»).

11:41:21 01.07.2019

Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

Ось і настав той час, якого всі команди так чекали. 27 червня відбувся останній тур Літнього кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу. Саме він визначив, як розподіляться місця переможців турніру.

11:30:58 01.07.2019

Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

Другими на поле вийшли команди ФК "ДСНС" та ФК "Тимошівка". Зустріч закінчилась з рахунком 2-1 на користь ФК "ДСНС". Голи забили: Донцов Денис (1) (ФК "ДСНС"), Макаренко Віталій (1) (ФК "ДСНС") - Асатрян Едвард (1) (ФК "Тимошівка").

16:13:12 25.06.2019

Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

Як зазвичай, у четвер відбулись ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу. Зустрічались команди ФК "МСР" та ФК "КДЮСШ". Гра виявилась доволі цікавою та результативною. Перемогу вибороли футболісти ФК "МСР" з рахунком 5-2. Голи забили: Мороз Олексій (1) (ФК "МСР"), Самуйлик Анатолій (1) (ФК "МСР"), Волочій Олександр (2) (ФК "МСР"), Сторчак Ігор (1) (ФК "МСР") - Бутенко Назар (1) (ФК "КДЮСШ"), Шершньов С.О. (1) (ФК "КДЮСШ").

15:56:35 25.06.2019

Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

В четвер відбулись ігри Літнього кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу. Першими на поле вийшли команди ФК «Газівник» та ФК «ДСНС». Гра закінчилась з рахунком 3-0 на користь ФК «Газівник». Голи забили: Васильченко Андрій (2), Митрофанов Юрій (1).

13:16:22 14.06.2019

Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

Наступними на поле вийшли команди ФК «КДЮСШ» - ФК «Газівник». Гра виявилась дуже напруженою і по завершенню ігрового часу рахунок склав 4-2 на користь ФК «КДЮСШ». Голи забили: Бутенко Назар (3) (ФК «КДЮСШ»), Човган Кирил (1) (ФК «КДЮСШ») – Митрофанов Іван (1) (ФК «Газівник»), Митрофанов Юрій (1) (ФК «Газівник»).

14:53:36 07.06.2019

Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

В рамках проведення Літнього кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу, на Центральному стадіоні смт Михайлівка, відбулись наступні ігри: ФК «Тимошівка» - ФК «МСР» та ФК «КДЮСШ» - ФК «Газівник». Михайлівська селищна рада висловлює щиру вдячність Дудка В.І. за спонсорську допомогу в проведенні турніру (були придбані ігровий м’яч та комплект кутових прапорів).

14:45:50 07.06.2019