Запоріжці сплатили 118 мільйонів гривень військового збору

За два місяці від запорізьких суб'єктів господарювання і мешканців регіону до державного бюджету надійшло 118 мільйонів 360 тисяч гривень військового збору. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з минулим роком надходження зросли на 18,7 мільйона або на 19 відсотків.

09:08:12 12.03.2021

Запорізькі торговці підакцизними товарами поповнили місцеві бюджети на 27 мільйонів

З початку року запорізькі підприємці і компанії, які торгують уроздріб алкогольною і тютюновою продукцією, спрямували до місцевих бюджетів 27 мільйонів гривень акцизного податку. Надходження перевищили минулорічні на 12 мільйонів.

08:47:59 12.02.2021

Актуальні новації законодавства: навчальний модуль для фахівців податкової служби

З початком року податкове законодавство набуло змін. Тож, для надання якісних сервісних послуг та адміністрування податків і зборів співробітники Головного управління ДПС у Запорізькій області підготували для колег навчальний модуль, який дозволить актуалізувати та узагальнити інформацію щодо оновлених норм.

08:46:55 12.02.2021

Програма розвитку запорізького підприємництва та РРО у 2021 році – про що говорили представники влади і запорізької бізнес спільноти?

У Запоріжжі під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха відбулося перше у цьому році засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Участь у заході взяли начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, Президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко, Президент торгово-промислової палати Володимир Шамілов, представники обласної влади, податкової служби, громадських об'єднань та бізнесу.

08:52:05 11.02.2021

Продаж алкоголю і тютюну: за які порушення запорізьким підприємцям донараховано 16,5 мільйона гривень штрафів?

Упродовж минулого року фахівці податкової служби регіону провели 299 перевірок підприємств і підприємців, які торгують алкогольною і тютюновою продукцією. За виявлені порушення вимог законодавства, що регулюють виробництво і обіг підакцизних товарів, було донараховано 16,5 мільйона гривень штрафних санкцій. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

08:50:37 11.02.2021

У січні офіційну роботу отримали 989 запоріжців

З початку року фахівці податкової служби регіону продовжили активну роз'яснювальну роботу з працедавцями щодо легалізації найманої праці та заробітних плат. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, податківці у складі спільних робочих груп разом із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування проводять інформаційні заходи для суб'єктів підприємництва.

10:49:09 10.02.2021

Запорізькі компанії сплатили 21 мільйон гривень податку на прибуток

За перший місяць року підприємства і установи регіону спрямували до державного бюджету 21 мільйон гривень податку на прибуток (без показників великих платників). Це на 8 мільйонів 272 тисячі більше, ніж було сплачено у січні 2020 року.

10:48:12 10.02.2021

Електронний формат звіту з єдиного внеску: про що варто знати

З першого січня набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.11.2020 № 670, яким затверджено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.

13:42:11 08.02.2021