У Запоріжжі аферисти виманюють кошти у підприємців для фейкової комісії

Шахраї не полишають спроб наживи на довірливих громадянах. Так, 5 лютого на телефони деяких запорізьких суб’єктів підприємництва надходили дзвінки із сумнівними пропозиціями. Невстановлені особи від імені начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області пропонували переказати кошти нібито для успішного проходження перевірки "податкової комісії".

08:37:34 08.02.2021

Податкові надходження до запорізьких місцевих бюджетів склали майже мільярд гривень

У січні до місцевих бюджетів регіону надійшло 970 мільйонів гривень (за оперативною інформацією та без даних великих платників). Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, податкові надходження порівняно із січнем минулого року збільшились на 246 мільйонів або на 34 відсотки.

09:47:25 05.02.2021

У січні держбюджет отримав від запорізьких платників податків 786 мільйонів

У січні поточного року запорізькі платники податків спрямували до державного бюджету 786 мільйонів 330 тисяч гривень (за оперативною інформацією та без показників великих платників). Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, сплачена сума на 30 відсотків перевищила минулорічну, додаткові надходження склали 185 мільйонів.

15:29:35 04.02.2021

Обережно: шахраї знову "збирають" фінансову допомогу!

Зловмисники за допомогою відпрацьованої схеми здійснили чергову атаку на запорізьких підприємців. Афера полягає в наступному: платнику податків телефонують нібито з податкової і від імені певної посадової особи пропонують вирішити питання із не проведенням перевірки за певну винагороду.

15:28:44 04.02.2021

Подайте вчасно звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску підприємцями за себе

Фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до податкових органів Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом (п. 2 розд. ІІІ «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затвердженого наказом МФУ від 14.04.2015 № 435).

11:04:06 03.02.2021

У 2021 році роботодавець виплачує матеріальну допомогу: чи необхідно оподатковувати?

З метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту) (п.п. 164.2.1 ст. 164 Податкового кодексу).

11:03:33 03.02.2021

Як підприємці сплачують єдиний податок на період лікарняного?

Підприємці - платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку, зокрема, за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

11:01:57 03.02.2021