УКРАЇНА ЗМОГЛА ВІДСТОЯТИ СВОЮ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

«У квітні 2014 року Росія думала, що зможе поставити нас на коліна. Тільки сума боргів, які Росія хотіла забрати з України становила 34 млрд доларів. Майже за один день російський Газпром, російський монополіст, підняв ціну на газ фактично у 2 рази, ціну на газ для України. Ця ціна була вищою за європейський рівень і вищою набагато за той рівень, який був раніше. При цьому, фактично дві третини газу, які споживала Україна, був імпортований. Потужності для імпорту Європи могли теоретично покрити 25% всіх обсягів імпорту. При цьому, навіть ті потужності не були гарантовані. Тобто, вони не були надійними. Але ми змогли відстояти свою енергонезалежність і свою незалежність» - сказав Юрій Вітренко.

11:05 18.02.2021

Правила безпеки життєдіяльності у зимовий період

Зима асоціюється у людей зі снігом, катанням на ковзанках, риболовлею на льоду. І саме крижана річка є найбільшою спокусою і найбільшою небезпекою для любителів прогулянок по змерзлій річці та для рибалок.

10:34 18.02.2021

СИТУАЦІЯ З COVID НА ЗАПОРІЖЖІ ЗНАЧНО ПОКРАЩИЛАСЯ

За останні два тижні запоріжці стали набагато менше хворіти на коронавірус. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час робочої зустрічі із журналістською спільнотою нашого регіону.

10:22 18.02.2021

ОЛЕКСАНДР СТАРУХ: РІЧНИЙ ТАЙМІНГ – КРАЩИЙ РЕЦЕПТ ПРОТИ ДОВГОБУДІВ

Цього року триватиме програма Президента України «Велике будівництво». Головний принцип – спочатку завершити всі довгобуди і тільки потім братися за нове. Про сучасні підходи до будівництва говорив Олександр Старух під час робочої зустрічі з журналістами.

10:17 18.02.2021

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ НА ГАРЯЧУ ВОДУ ТА ТЕПЛО ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЦІЄЇ ЗИМИ НЕ БУДЕ ЗРОСТАТИ

Міські голови міст Запорізької області доєдналися до ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води громадянам України. Це дозволить стабільно завершити цей опалювальний сезон та своєчасно підготуватися до наступного.

09:22 11.02.2021

Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

10:42 10.02.2021

5 лютого 2021 року в області оголошено Днем жалоби

Розпорядженням голови облдержадміністрації Олександр Старуха 5 лютого 2021 року в області оголошено Днем жалоби в пам’ять про трьох пацієнтів та лікаря, які трагічно загинули під час пожежі в обласній інфекційній лікарні.

08:11 05.02.2021

Повідомлення про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення

Відповідно до частини 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

15:20 04.02.2021

З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!

16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

13:09 02.02.2021