Відбулась 4 сесія 8 скликання

Сьогодні в приміщенні актового залу за адресою вул. Центральна, 36 відбулась 4 сесія 8 скликання Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області. В умовах карантину, який продовжується не лише в Михайлівці, а й у всій країні, сесія селищної ради відбулась з мінімальною кількістю учасників. У засіданні взяли участь лише депутати селищної ради та деякі представники виконавчої влади.

12:44 28.01.2021

День пам'яті жертв Голокосту

День пам'яті жертв Голокосту — нагадування про всесвітню трагедію, про масове вбивство євреїв у всіх європейських державах. Протягом розвитку подій Другої світової війни посилено активізувався геноцид, в результаті якого пережили ту війну стільки ж євреїв, скільки й загинули. І Всенародний день пам'яті історичної катастрофи присвячений цій трагічній події. 27 січня вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви Голокосту.

08:46 27.01.2021

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів передбачено кримінальну відповідальність

1. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

14:58 26.01.2021

День Соборності

22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

13:20 22.01.2021

Юлія Яцик ініціювала повернення  пільгових тарифів на газ та електроенергію

Юлія Яцик ініціювала повернення пільгових тарифів на газ та електроенергію

Народна депутатка Юлія Яцик подала проєкт Постанови Верховної Ради України, що має повернути українцям пільги на електроенергію та газ, гарантовані законодавством. Документом передбачається, що тариф на електроенергію має бути 90 коп./кВт за перші 100 кВт на місяць;  за умови опалення електрокотлами такий саме пільговий тариф буде застосовуватися при використані до  3000 кВт/год на місяць. Також передбачені пільги для будинків сімейного типу та населення, що проживає в 30-ти кілометровій зоні АЕС. Докладніше про вимоги та плани Юлії Яцик щодо повернення тарифної справедливості у нашому матеріалі. Розбираємось, чому проєкт, запропонований депутаткою, такий важливий.

12:45 20.01.2021

Відбулась 3 сесія 8 скликання

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 3 сесія 8 скликання. В порядку денному розглядались такі питання:

14:07 24.12.2020

Переведення з посад державної служби до органів місцевого самоврядування

Відповідно до статті 1 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон № 889-VIII) державна служба – це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави, зокрема щодо:

09:58 16.12.2020