Робочі зустрічі за результатами першого кварталу 2017 року

03-04 квітня 2017 року проведено ряд звітних робочих зустрічей за результатами роботи в першому кварталі 2017 року із керівниками та спеціалістами партнерів Михайлівського бюро безоплатної правової допомоги. Зокрема Михайлівського районного центру зайнятості, ДНЗ «Михайлівське ВПУ», ТМО Михайлівського району, Михайлівського УСЗН, КУ Територіальний центр обслуговування (надання соціальних послуг), Михайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

09:52 06.04.2017

Консультації в режимі відкритого мікрофону

Вже стало доброю традицією проведення правоосвітницьких заходів у режимі відкритого мікрофону на базі Комунальної Установи Територіальний центр обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області. 23 березня 2017 року Мелітопольським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено зустріч із людьми похилого віку. Питання, які були озвучені присутніми, здебільшого стосувалися земельного права.

10:52 24.03.2017

Організація мобільного пункту надання правової допомоги

На виконання Меморандуму про співпрацю між Управлінням соціального захисту населення і Михайлівським Бюро правової допомоги 17 березня 2017 року організовано мобільний пункт надання безоплатної правової допомоги у кабінеті начальника Управління Приступи Л.В.

10:45 24.03.2017

Зустріч із сім'ями, що виховують усиновлених дітей

На базі Михайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено зустріч співробітника Бюро безоплатної правової допомоги Гуменюк Ю.В. із сім’ями, що виховують усиновлених дітей. Захід проведено у форматі відкритого мікрофону. Під час бесіди надані роз’яснення щодо найбільш актуальних моментів, пов’язаних із усиновленням. Роз’яснені права та обов’язки всиновлених дітей та їх опікунів. Окрім цього присутні мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять.

10:18 24.03.2017

Надання безоплатної вторинної правової допомоги

На виконання Меморандуму про співпрацю між Комунальною Установою Територіальний центр обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області та Мелітопольським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги 02 березня 2017 року на базі центру надання соціальних послуг відбувся правоосвітницький захід для людей похилого віку.

11:56 06.03.2017

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація Михайлівської селищної ради.

12:39 20.05.2015