Дата: від до Скинути

Безпека бджіл при застосуванні пестицидів (Пам’ятка для бджолярів та юридичних і фізичних осіб, які застосовують засоби захисту рослин )

Останнім часом почастішали випадки масових отруєнь бджіл, внаслідок застосування пестицидів в народному господарстві без дотримання правил і санітарних вимог чинного законодавства.

11:15 25.03.2019

День землевпорядника

Професійне свято - День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно з 2000 року в другу суботу березня.

09:06 13.03.2019

Поточний ремонт дороги розпочато!

Завдяки сприятливим погоднім умовам працівниками КП "Михайлівський комунгосп" власними силами було розпочато проведення робіт з поточного ремонту доріг комунальної власності на території Михайлівської ОТГ.

14:19 20.02.2019

Проведення семінару "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин"

Сьогодні у м. Василівка Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів був проведений семінар на тему "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин".

13:14 20.02.2019

День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

09:51 20.02.2019

Навчання з основ захисту населення від надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 19 лютого, в приміщенні малого залу Михайлівської районної державної адміністрації розпочалось навчання з основ захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, а також навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

13:54 19.02.2019

Державний герб України

Державний Герб України — герб держави Україна, один із трьох її офіційних символів нарівні з прапором і гімном. 19 лютого1992 затверджено Малий Державний герб України. Конституцією також передбачений і Великий Державний герб, однак досі його не прийнято.

09:51 19.02.2019

Відзначили День памяті воїнів-інтернаціоналістів.

15 лютого, біля пам'ятного знаку Воїнам-інтернаціоналістам відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ із Афганістану.

08:09 18.02.2019