19 Квітня, 2019 р., 13:35
Наказом Мінсоцполітики України від 6 березня 2019 року № 332 було внесено зміни до Порядку взаємодії Державної служби України з питань праці, виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та державної служби зайнятості, затвердженого наказом від 2 липня 2014 року № 437.
19 Квітня, 2019 р., 13:23
10 квітня 2019 року фахівці Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості провели для випускників КЗ «Тимошівська загальноосвітня школа I-III ступенів» профорієнтаційний брейн-ринг  «Світ професій». Так, за звання найерудованіших в сфері професійного самовизначення змагалися дві команди: «Supergirl» та «Велика дев’ятка».
16 Квітня, 2019 р., 11:41
Як вже повідомлялось, традиційно у квітні в Запорізькій області проводиться «Місячник  зайнятості  жінок».
16 Квітня, 2019 р., 11:40
Нині жінкам притаманне поєднання суспільних функцій, пов’язаних з їхньою професійною діяльністю, та сімейних обов’язків, з чим вони вдало вправляються. Їх внутрішній потенціал зростає, вони прагнуть до професійного розвитку та особистої значимості. Працююча жінка стала бажати досягти достатнього рівню прибутку, який дасть змогу забезпечити себе і своїх близьких. Перед наполегливими та цілеспрямованими відкриваються можливості для більш повної реалізації та розвитку.
03 Квітня, 2019 р., 08:29
Державна служба зайнятості відіграє значну роль в забезпеченні ґендерної рівності на ринку праці, адже жінки все ще залишаються вразливими, зазнаючи різноманітних форм дискримінації. Тому вже традиційним став щорічний «Місячник зайнятості жінок», протягом якого фахівці Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості надають кожній жінці, яка опиняється в складних життєвих умовах,  широкий спектр соціальних послуг, передбачених чинним законодавством, і в першу чергу таких, що сприяють успішному пошуку гідного місця роботи та вдалому працевлаштуванню.
03 Квітня, 2019 р., 08:22
Аналіз стану ринку праці у Запорізькій області свідчить, що безробіття дійсно має «жіноче обличчя». За оперативними даними, протягом 1 кварталу  2019 року послуги служби зайнятості отримали  30,5 тис. зареєстрованих безробітних, серед яких 16,4 тис. (або 53,9%) жінок. Також слід відзначити, що частка жінок-безробітних в останні роки збільшується. Так, у 2017 році  вона дорівнювала 52%, а у 2018 році – 53,3%.
25 Березня, 2019 р., 14:31
  31 березня 2019 року в Україні відбудуться чергові вибори Президента України. Багатьох безробітних громадян, які офіційно перебувають на обліку в службі зайнятості, турбує питання чи дозволяє їм законодавство працювати під час підготовки і проведення виборів.
25 Березня, 2019 р., 14:27
      Питання професійної орієнтації учнівської молоді є  чи не найактуальнішим в роботі служби зайнятості, тому Михайлівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості посилено співпрацює з закладами освіти. Адже без неї досягнути певних результатів у цьому напрямку роботи практично неможливо.
25 Березня, 2019 р., 14:24
      Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. 20 березня 2019 року відбулася робоча зустріч заступника начальника відділу надання соціальних послуг Михайлівської районної філії Запорізького ОЦЗ Валентини Мостової  та інспектора з кадрів ринкоутворюючого підприємства ДСГП «Агроцентр» ПАТ «Михайлівський райагропостач» Людмилою Проскурня. Під час зустрічі обговорено питання  укомплектування за сприянням служби зайнятості вакансії  тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та щодо потреби у працівниках на сезонні роботи.
25 Березня, 2019 р., 14:22
Вдруге зустрілись учасниці клубу для безробітних «Я – успішна жінка» для спілкування, обміну досвідом у пошуку роботи. Під час таких заходів жінки стають більш оптимістично відноситись до проблем з якими вони повсякчас стикаються. Засідання клубу відбувається двічі на місяць у формі бесід та застосуванні тренінгових вправ, які допомагають учасницям підвищити рівень самооцінки та самовпевненості, сформувати мотивацію до успішного працевлаштування.