Новини

Чи оподатковується податком на доходи фізичних осіб вихідна допомога при виході на пенсію?

Заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом (п.п. 14.1.48 ст. 14 Податкового кодексу).

08:14:13 24.12.2019

Квартальний період звітності з ПДВ для платника єдиного податку. Не пропустіть термін подання заяви

Звітним (податковим) періодом для подання звітності з ПДВ є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених Податковим кодексом, календарний квартал.

08:13:57 24.12.2019

Підприємець на загальній системі звітує за 2019 рік: на що звернути увагу

Об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб на загальній системі оподаткування є чистий оподатковуваний дохід -  різниця між виручкою у грошовій та негрошовій формі і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такого підприємця.

08:13:51 24.12.2019

Онлайн сервіси податкової від А до Я: запорізькі "учні" бізнес хабу дізналися більше

"Які діджитал послуги надає податкова?", "Як скористатися онлайн сервісами?", "Де вони знаходяться?", "Для чого електронний ключ і де його видають?" – відповіді на ці та інші запитання отримали підприємці, які тільки-но розпочинають свою справу та підвищують свої теоретичні знання щодо перших кроків у бізнесі. У рамках проєкту зі сприяння розвитку підприємництва, заснованого Запорізьким обласним союзом промисловців, підприємців (роботодавців) "Потенціал", вони стали слухачами теоретичного модуля четвертого бізнес хабу з поглибленого вивчення основ податкового законодавства.

08:20:58 23.12.2019

Держава повернула запоріжцям майже 13 мільйонів гривень сплаченого податку

Наприкінці року запоріжці активно подають декларації для того, щоб отримати  податкову знижку та повернути частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, станом на 5 грудня сім тисяч громадян скористалися правом на податкову знижку. Порівняно з минулим роком кількість декларантів зросла майже на 5 відсотків.

08:20:46 23.12.2019

Кожного місяця від торгівлі алкоголем і тютюном місцеві бюджети отримують понад 14 мільйонів

Запорізькі підприємства і підприємці, які продають уроздріб алкогольну продукцію і тютюнові вироби, з початку року спрямували до місцевих бюджетів області 157 мільйонів гривень акцизного податку. Лише у листопаді вони перерахували 14 мільйонів, що на 1,5 мільйона більше, ніж торік. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський.

10:06:09 20.12.2019

Руслан Рачинський: "Запорізькі підприємства збільшили сплату екологічного податку на 72,5 мільйона"

Підприємства Запорізької області за 11 місяців перерахували до бюджетів 363 мільйони гривень екологічного податку (без показників великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).  Як поінформував в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, до державного бюджету надійшло 186 мільйонів, до місцевих – 177 мільйонів.

10:05:42 20.12.2019

Руслан Рачинський: "Орендатори та власники земель на Запоріжжі сплатили до місцевих бюджетів більше мільярда"

З початку року оподаткування земельних ділянок дозволило поповнити місцеві бюджети Запорізької області на 1 мільярд 50 мільйонів гривень. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, порівняно з минулим роком скарбниці громад отримали на 38,5 мільйона або на 4 відсотки більше.

13:46:53 18.12.2019