До уваги платників!

20 грудня 2019 року о 9-30 у Василівському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області будуть проведені заходи  з Інформування платників податків щодо новацій, які запроваджуються з введенням в дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

11:07:57 18.12.2019

До уваги платників!

28 грудня   2019 року з 11.00 до 12.00 год, з метою реалізації плану заходів з Інформування платників податків щодо новацій, які запроваджуються з введенням в дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг», в Василівському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».

11:01:56 18.12.2019

Руслан Рачинський: "Сплата ПДВ становить більше третини надходжень до держбюджету від запорізького бізнесу"

За січень-листопад запорізькі компанії і підприємці сплатили до державного бюджету 3 мільярди 363 мільйони гривень податку на додану вартість (не враховуючи показники великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Порівнюючи надходження з показниками минулого року, в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський повідомив, що вони зросли на 16 відсотків, додатково до бюджету спрямовано 457 мільйонів.

09:17:07 17.12.2019

Запорізьких підприємців очікують нововведення щодо реалізації підакцизної продукції та використання касової техніки

У Запоріжжі відбулася робоча нарада щодо обговорення проєкту рішення Запорізької міської ради "Про обмеження продажу алкогольних напоїв на території міста Запоріжжя". У заході, який провела директорка департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Наталя Мила, взяли участь начальниця управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Запорізькій області Юлія Зарецька, представники міської влади, правоохоронних органів.

09:16:19 17.12.2019

Новостворений підприємець на загальній системі оподаткування: важливі нюанси при звітуванні

Підприємці, які зареєстровані протягом року, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність (декларація подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу).

08:33:00 17.12.2019

РРО - новації Скарга на порушення видачі фіскальних чеків ( "кешбек")

Законом України від 20.09.2019 року № 128-IX "Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг" передбачені нові норми щодо застосування РРО.

08:32:08 17.12.2019

Програмні РРО: ознайомтесь з довідковими матеріалами на сайті ДПС

На сайті Державної податкової служби (https://tax.gov.ua/baneryi/novitni-rro) створено окремий розділ «Новітні РРО», який містить актуальні матеріали та документи щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та новацій у сфері застосування РРО. Також розміщено відповіді на питання щодо програмних РРО.

08:29:05 17.12.2019

Місце провадження господарської діяльності платником єдиного податку: на що звернути увагу?

Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до податкового органу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, форма якої затверджена наказом МФУ від 16.07.2019 № 308 (п.п. 298.1.1 ст. 298 Податкового кодексу).

08:28:12 17.12.2019

РРО - новації Етапи впровадження РРО підприємцями - платниками єдиного податку

Законом України від 20.09.2019 року № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» передбачені нові норми щодо застосування РРО платниками єдиного податку (опублікований 19.10.2019 в газеті «Голос України» № 200).

08:27:13 17.12.2019