Новини

14700 запорізьких платників з новими електронними ключами можуть користуватися податковими е-сервісами

За 11 місяців запорізькі податківці видали платникам податків майже 39 тисяч кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, який зазначив, що з початку року до пунктів обслуговування звернулися 14700 представників бізнесу та громадян.

09:04:36 10.12.2019

Руслан Рачинський: "Податкові надходження до місцевих бюджетів у Запорізькій області зросли на 16 відсотків"

За одинадцять місяців запорізькі платники податків спрямували до місцевих бюджетів 8 мільярдів 698 мільйонів гривень (на враховуючи дані великих платників Запорізького управління Офісу ВПП ДПС). Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, порівняно з минулим роком податкові надходження зросли на 16 відсотків. Додатково скарбниці отримали 1 мільярд 209 мільйонів.

09:17:41 09.12.2019

За нерухомість мешканці Запорізької області сплатили 125 мільйонів гривень податку

За одинадцять місяців до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло 125 мільйонів гривень податку на нерухоме майно. Порівнюючи надходження з результатами аналогічного періоду минулого року, в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський підкреслив, що запоріжці збільшили відрахування на 23 мільйони або на 22,5 відсотка.

09:01:44 06.12.2019

Запоріжці спрямували до держбюджету 8,8 мільярда гривень

З січня по листопад платники податків Запорізького регіону перерахували до державного бюджету 8 мільярдів 840 мільйонів гривень (без показників великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).  Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський. Порівняно з минулим роком надходження збільшилися майже на 2,6 мільярда або на 41 відсоток.

16:24:23 05.12.2019

Підприємець – платник єдиного податку здійснює діяльність, що не внесена в Реєстр платників єдиного податку. Які наслідки?

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань містяться дані, зокрема, про види діяльності фізичних осіб-підприємців.

10:52:59 04.12.2019

Коли новостворений платник єдиного податку 3-ї групи може стати платником ПДВ?

Зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для 3-ї групи, яка не передбачає сплату ПДВ, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

10:51:17 04.12.2019

Внесок засновника до статутного фонду. Що необхідно знати про оподаткування?

Суми доходу у вигляді майнового і немайнового внеску до статутного фонду юридичної особи - емітента корпоративних прав в обмін на такі права не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичної особи.

10:50:46 04.12.2019

Підприємцю на загальній системі оподаткування кредитор списує заборгованість. Які наслідки?

Якщо кредитором списується заборгованість підприємцю на загальній системі оподаткування, то сума списаної заборгованості включається до складу загального оподатковуваного доходу такого підприємця та оподатковується на загальних підставах за ставкою 18%.

10:50:32 04.12.2019

Підприємець зареєструвався платником єдиного податку 3-ї групи. Як сплачувати єдиний соціальний внесок у місяці реєстрації?

10:49:04 04.12.2019

Безоплатні путівки від роботодавця: все про оподаткування

До складу доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника належить, зокрема, вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем - платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) один раз на календарний рік, за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року.

10:48:22 04.12.2019