Останній дзвоник

Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочемо побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Знаємо, що восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, буде про що розповісти друзям.

10:18 24.05.2019

ДО УВАГИ ПЕРЕВІЗНИКІВ! ВВОДЯТЬСЯ СЕЗОННІ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ

Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про те, що з 1 червня 2019 року в денну пору доби при температурі повітря вище +28 С, застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн (крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій).

14:23 21.05.2019

В ОБЛАСТІ 17 СІЛЬСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОТРИМАЛИ СЛУЖБОВИЙ АВТОТРАНСПОРТ

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив ключі від 17 автомобілів службового автотранспорту марки Рено Дастер (Renault Duster) працівникам закладів охорони здоров’я області, що надають медичну допомогу у сільській місцевості.

12:24 21.05.2019

Безпека на воді

За вікном майже літо. Все більше хочеться покинути будинок чи квартиру й відправитися на природу, здебільшого до водоймища.

13:36 20.05.2019

Вшанування пам'яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається щороку в третю неділю травня, відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років».

10:35 20.05.2019

Обговорення питань щодо будівництва та введення в експлуатацію сонячної електричної станції.

В п’ятницю, 17.05.2019 року, в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ОТГ відбулось відкрите обговорення питань щодо будівництва та введення в експлуатацію сонячної електричної станції, яка розташована за адресою вул. Гоголя, 141 смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

09:36 20.05.2019

День вишиванки

Любов до рідної землі, повага до історії та культури нашого народу сьогодні нас усіх згуртувала. Україна – це чарівний і благодатний край, в ній із сивої давнини живе мудрий і добрий, творчий і натхнений народ. Саме тому, мабуть, наш народ і подарував світові неповторну українську вишиванку, за якою нас упізнають в різних куточках світу. Сьогодні на території Михайлівської селищної ОТГ відбулась урочиста Вишивана хода присвячена Дню вишиванки. Цього дня майже кожен присутній був одягнений в національне українське вбрання – вишиванку. Цьогорічна хода об’єднала не лише старше покоління, а й самі маленькі мешканці нашої ОТГ змогли прийняти участь в даному заході. До вашої уваги представлені фото, котрі, можливо, хоч трішки передадуть ту атмосферу, яка панувала.

14:17 17.05.2019

Проведення робочої зустрічі щодо проведення заходів із запобігання отруєнь бджіл

16.05.2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ОТГ відбулась робоча зустріч представників органів місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби з пасічниками, керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

08:54 17.05.2019

День вишиванки

Сьогодні відзначається Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

15:41 16.05.2019