80-ті роковини Великого терору

Колектив Михайлівської селищної ради приймав участь у мітингу та покладанні квітів з нагоди 80-х роковин Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років, що відбувся біля пам'ятного знаку Жертвам Голодомору в парку ім. М. Чудновського.

16:14 01.11.2017

Генеральний план

Михайлівська селищна рада Михайлівського району Запорізької області повідомляє, що селищною радою замовлений «Генеральний план смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області». На даний час зазначений проект розроблений та 28 вересня 2017 року рекомендований містобудівною радою для затвердження.

08:39 03.10.2017

Святкування Дня району

30.09.2017 року на території Михайлівської селищної ради відбулося святкування Дня району.

14:46 02.10.2017

Фотозвіт про святкування 94 річниці заснування Михайлівського району Запорізької області, яке відбулось 30 вересня 2017 року на площі Святковій смт. Михайлівки Михайлівського району Запорізької області.

10:56 02.10.2017

Спільний прийом

27.09.2017 року заступником начальника відділу «Михайлівське бюро безоплатної правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Гуменюк спільно з начальником Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Васильцовим Сергієм Анатолійовичем та директором Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Булгаковим Олександром Анатолійовичем організовано мобільну точку доступу до правової допомоги на базі Михайлівської селищної ради. Консультацію отримали 9 осіб.

10:51 02.10.2017

Суботник

Ось вже близько 10 років колектив Михайлівської селищної ради опікується братською могилою жертв фашизму, що знаходиться на виїзді з Михайлівки в напрямку автодороги Михайлівка – Пришиб.

14:49 20.09.2017

День фізичної культури

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у рамках «Олімпійського тижня» у центрі селища були проведені урочистості. Головними учасниками свята  були учнівська молодь, видатні спортсмени Михайлівки.

08:49 20.09.2017

Значуща подія

Напередодні головного свята нашої країни – Дня Незалежності у Михайлівській селищній раді відбулась значуща для жителів громади подія. На виконання заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок фондів охорони навколишнього природного середовища Запорізької обласної ради, у рамках відповідної Програми та за безпосереднього сприяння депутата Запорізької обласної ради Дудка Віктора Івановича було придбано новий спецавтомомобіль – сміттєвоз для КП «Михайлівський комунгосп».

11:05 19.08.2017

Михайлівське бюро безоплатної правової допомоги

15:20 18.07.2017