Серпнева колегія освітян

Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради під час якої було розглянуто таке питання «Про підсумки розвитку освіти в Михайлівській громаді за 2020/2021 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2021/2022 в контексті положень «Нової української школи».

22:19 31.08.2021

День пам'яті захисників України

29 серпня в Україні встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

14:17 28.08.2021

Благодійний проект "Підготуємось до школи разом"

Відділення поліції №3 Василівського РУП ГУНП в Запорізькій області долучається до благодійного проекту до свята всіх школярів – Першого дзвоника. Усі бажаючі мешканці Михайлівської та інших громад мають можливість допомогти вихованцям сиротинці, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей підготуватись до нового навчального року.

14:00 28.08.2021

МЕШКАНЦІ КОМИШУВАСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ СТАДІОН ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ

19 серпня голова облдержадміністрації Олександр Старух прийняв участь в урочистому відкритті центрального стадіону в смт. Комишуваха, реконструйованого за програмою Президента України «Велике будівництво»

09:58 26.08.2021

В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЛОСЯ НАДСУЧАСНЕ ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

19 серпня за участі голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха урочисто відкрили оновлене відділення екстреної невідкладної медичної допомоги Запорізької обласної клінічної лікарні, реконструкція якого проходила в рамках програми президента України «Велике будівництво».

09:56 26.08.2021

Покладання квітів

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України відбулось покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка. Участь приймав колектив Михайлівської селищної ТГ на чолі з селищним головою Володимиром Рикуном.

13:19 20.08.2021

День Державного Прапора України

Сьогодні, на урочислому мітингу, присвяченому Дню Державного Прапора України, були відзначені мешканці нашої громади. Селищний голова Володимир РИКУН привітав всіх мешканців Михайлівської громади з Днем Прапора та Днем Незалежності України, подякував за спільну працю всіх, хто працює на розвиток нашої громади та держави. Грамотами Михайлівської селищної ради були нагороджені:

11:22 20.08.2021