Дата: від до Скинути

Hавчально-організаційні заходи у Василівському районі для працівників фінансових управлінь

Днями начальником Василівської ДПІ Лань І.А. та в.о.начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Шевченком В.О. з метою покращення рівня налагодження взаємодії з територіальними громадами, направленого на збільшення надходжень до місцевих бюджетів проведено ряд навчально-організаційних заходів для працівників фінансових управлінь Василівської та Михайлівської ТГ.

09:14 29.09.2021

ЗМІНИ ДО ПОСТАНОВИ № 1236: УМОВИ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У «ЖОВТІЙ» ЗОНІ

Сьогодні, 22 вересня на засіданні Уряду  Міністерством освіти та науки України ініційовано внесення змін до Постанови №1236. Таким чином в Україні змінено умови роботи закладів освіти під час посилення карантинних обмежень.

10:03 24.09.2021

Відбулась 13 сесія 8 скликання

Сьогодні, 23 вересня 2021 року, відбулось засідання Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області восьмого скликання.

15:07 23.09.2021

Велике Будівництво: на автодорозі міжнародного значення М-14 стартували роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

Наразі, в Бердянському районі продовжуються роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог), загальною протяжністю 24,1 км. Роботи було розпочато у липні місяці поточного року.

21:57 16.09.2021

За 4 місяці відремонтовано дорогу до моря: Т-08-20 Якимівка – Кирилівка

До курортного селища Кирилівка, що на узбережжі Азовського моря, відтепер можна дістатись відновленою дорогою Т-08-20. Дорога Якимівка - Кирилівка була повністю відновлена в рамках президентської програми “Велике будівництво”.

09:33 09.09.2021

День адміністратора центру надання адміністративних послуг

06 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

13:00 06.09.2021