День митної служби України

День митної служби України відзначається щорічно 25 червня в день ухвалення Верховною Радою України у 1991 році Закону про митну справу в Україні. Відповідний Указ Президента України про празднечні і пам’ятні дати № 353/92 був підписаний 22 червня 1992 року, свято носить назву «День митної служби України».

09:33 25.06.2019

«Дотик історії. День пам’яті та скорботи»

22 червня 2019 року громадською організацією «Прикордонники Михайлівщини» спільно з Великобілозерською громадською організацією «Військово-історичний клуб "Доблесть" та Михайлівським районним краєзнавчим музеєм ім. Д.Є. Онопрієнка у Парку прикордонників було проведено виставку під назвою «Дотик історії. День пам’яті та скорботи», присвячену 78-й річниці початку військових дій на Східному фронті Другої Світової війни, на якій було представлено зразки військової форми, спорядження, амуніції, стрілецької зброї Червоної Армії та німецького Вермахту, предмети побуту та військового призначення, експонати часів Другої світової війни, архівні та сімейні фотографії учасників бойових дій-михайлівчан, нагороди, моделі літаків тощо.

15:00 22.06.2019

Увага! Пряма телефонна лінія!!!

У вівторок, 25 червня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.

09:03 19.06.2019

Увага! Пряма телефонна лінія!!!

У вівторок, 18 червня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему "Адміністративне право" (оскарження дій та рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; вимоги про визнання неправомірними та скасування рішень огранів місцевого самоврядування; судовий порядок визнання незаконними актів органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування тощо), під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

10:06 11.06.2019

Відбулась 19 сесія 7 скликання

06 червня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради була проведена 19 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

13:34 06.06.2019

Увага! Пряма телефонна лінія!!!

У четвер, 13 червня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування, Барзіон Микола Олексійович.

09:07 06.06.2019

Відзначення Дня прикордонника

З нагоди свята прийміть наші щирі вітання з Вашим професійним святом - Днем прикордонника! Ваші приклади професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь. Щиро поздоровляючи ветеранів прикордонної служби та нинішніх захисників рубежів Батьківщини з професійним святом, від усієї душі бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, благополуччя, добра та миру!

14:10 28.05.2019

Семінар зі спеціалістами бюджетних служб Михайлівської ОТГ

27 травня 2019 року в приміщенні Михайлівської селищної ради відбувся семінар зі спеціалістами бюджетних служб Михайлівської ОТГ. Даний захід проводився головним бухгалтером селищної ради Самофал С.І. та начальником фінансового відділу Конєвою М.М.

13:23 28.05.2019

У рамках проекту 24.05.2019 року у  м. Запорожжі,  в обласній науковій  бібліотеці   відбувся  Форум успішних у  бізнесі ветеранів АТО, ООС та вимушених переселенців «Робочі місця та інвестиції для ВПО і Ветеранів АТО/ООС».

08:09 28.05.2019

До уваги сільгосптоваровиробників!!!

Запорізька філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»  з 2000 року, на території Запорізької області, впроваджує державну програму по забезпеченню сільгосптоваровиробників регіону сільськогосподарською технікою та обладнанням на умовах фінансового лізингу.

15:17 24.05.2019