Новини

Податок на прибуток підприємств. Підприємство безоплатно отримало основний засіб: особливості нарахування амортизації

У податковому обліку мінімально допустимий строк амортизації безоплатно отриманого основного засобу, що був у використанні, встановлюється підприємством самостійно при зарахуванні на баланс, але він не може бути меншим за мінімально допустимі строки, визначені Податковим кодексом.

08:59:35 08.10.2019

Гарантійні внески в оплату за виконання послуг. Чи нараховувати ПДВ?

Оскільки кошти у вигляді гарантійних внесків в майбутньому зараховуються в оплату за товари (роботи, послуги), то податкові зобов’язання з ПДВ за такою операцією виникають на дату отримання таких коштів продавцем на загальних підставах.

08:58:34 08.10.2019

Нарахування дивідендів: яку ставку податку на доходи фізичних осіб застосовувати?

З метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються пасивні доходи, до яких належать доходи, отримані у вигляді дивідендів.

08:57:39 08.10.2019

Підприємець на загальній системі оподаткування отримав поворотну фінансову допомогу. Чи оподатковувати таку суму?

До складу доходу підприємця на загальній системі оподаткування, з відповідним оподаткуванням, включається сума поворотної фінансової допомоги, яка не повертається у визначений у договорі термін.

08:54:07 08.10.2019

Платник податку на прибуток надає безоплатну допомогу неприбутковій організації. Як відображати витрати?

Платник податку на прибуток, який при визначенні фінансового результату враховує різниці, фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшує на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, внесеним до Реєстру неприбуткових установ та організацій на дату такого перерахування (передачі), у розмірі, що перевищує 4% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

08:53:45 08.10.2019

Трансфертне ціноутворення. Зміни до форми та порядку складання Звіту

ДФС України листом від 23.08.2019 № 27465/7/99-99-15-02-01-17 роз’яснила застосування норм законодавства щодо трансфертного ціноутворення та зміни до форми та порядку складання Звіту про контрольовані операції.

08:51:51 08.10.2019

Понад 40 мільйонів отримав бюджет з процентів запорізьких вкладників

За дев'ять місяців фінансові установи м. Запоріжжя та області перерахували до державного бюджету 40 мільйонів 300 тисяч гривень податку з нарахованих своїм вкладникам процентів. За інформацією в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслана Рачинського сплачена сума ПДФО на 868 тисяч або на два відсотки перевищила минулорічну.

13:28:56 04.10.2019

Майже сім мільярдів надійшло до державного бюджету від запорізьких платників

З початку року платники податків Запорізького регіону спрямували до державного бюджету 6 мільярдів 888 мільйонів гривень (без показників великих підприємств, які обліковані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

08:01:35 03.10.2019

На Запоріжжі надходження ЄСВ зросли майже на мільярд

За дев'ять місяців запоріжці сплатили до пенсійного та соціальних фондів 6 мільярдів 65 мільйонів гривень єдиного соціального внеску (не враховуючи показники великих підприємств, які зареєстровані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 951 мільйон гривень.

08:00:12 03.10.2019