До місцевих бюджетів Запорізької області надійшло понад 7,7 мільярда гривень

У січні-жовтні мешканці Запорізької області сплатили до місцевих бюджетів 7 мільярдів 738,6 мільйона гривень податків і зборів (не враховуючи дані великих підприємств, які обліковані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Порівняно з минулим роком скарбниці громад отримали на 1 мільярд 51 мільйон або на 16 відсотків більше.

11:03:47 07.11.2019

Запоріжці сплатили до держбюджету 7,5 мільярда гривень податків

За десять місяців платники податків Запорізької області спрямували до державного бюджету 7 мільярдів 557 мільйонів гривень (без даних великих платників, які зареєстровані в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

09:30:42 06.11.2019

Надходження ЄСВ у Запорізькій області зросли на мільярд

У січні-жовтні платники Запорізького регіону перерахували до соціальних фондів 6 мільярдів 784 мільйони гривень єдиного соціального внеску (не враховуючи показники великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

08:58:21 05.11.2019

Надання платником ПДВ фінансової допомоги. Чи нараховувати податкове зобов’язання?

Оскільки операція з надання платником ПДВ поворотної/безповоротної фінансової допомоги не визначається як операція з постачання товарів/послуг, то на таку операцію ПДВ не нараховується.

16:29:56 04.11.2019

Електронні сервіси ДПС ПДВ: інформація про залишок коштів на електронному рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ

В приватній частині Електронного кабінету в меню «Система електронного адміністрування ПДВ» платник ПДВ має доступ до інформації з системи електронного адміністрування ПДВ, а саме: реєстру операцій, реєстру транзакцій, інформації про суму перевищення.

16:28:11 04.11.2019

Які дії у разі втрати особистого ключа або пароля до нього?

Особистий ключ кваліфікованого електронного підпису чи печатки має жорстко визначену назву – «Key-6.dat». Пароль до кваліфікованого електронного підпису чи печатки відновленню не підлягає, оскільки він відомий тільки користувачу.

16:26:27 04.11.2019

Отримання електронних довірчих послуг

На офіційному інформаційному ресурсі acskidd.gov.ua  Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) опубліковано Регламент Надавача, який набрав чинність з 01.08.2019. Також наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДПС від 26.09.2019 № 30 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» затверджено Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів.

16:25:10 04.11.2019