Шановна Тетяно Анатоліївно!

Вітаємо з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб Ви завжди раділи новому дню і ніколи не шкодували про минуле, щоб щастя і радість були вірними друзями, щоб любов була взаємною і яскравою! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують успіх і удача, а близькі люди дарують лише посмішки!

08:26:49 14.02.2020

Шановна Ольго Юріївно!

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо жіночого щастя та мудрості, краси, грації та свіжості. Нехай Вас завжди оточують повага, ніжність і тепло. Безмежної любові, іскристої життєвої енергії, досягнення цілей, і нехай завжди буде бажання мріяти, а всі Ваші мрії збуваються!

09:11:06 10.02.2020

Шановна Оксано Вікторівно!

Колектив Михайлівської селищної ОТГ сердечно вітає Вас з Днем народження та бажає міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а Ваш будинок буде наповнений теплом і затишком. Зі святом!!!

14:49:05 09.01.2020

Шановний Олександре Васильовичу!

Колектив Михайлівської селищної ОТГ сердечно вітає селищного голову Ракшу Олександра Васильовича з Днем народження і бажає:

08:26:29 20.12.2019

Шановний Віталію Анатолійовичу!

Ось і прийшов Ваш перший День народження в нашому колективі! Вітаємо Вас! Бажаємо тихої роботи вентилятора, слухняних системників, запас витої пари, потрібних програм і належної науково-технічної бази для реалізації будь-яких ідей! Будьте здорові, посидючі, давайте відпочинок очам!! Ні вірусу, ні помилки в системі!

09:57:01 21.11.2019

Шановна Марино Миколаївно!

Сьогодні вітаємо з Днем народження чудового начальника відділу фінансів. Бажаємо завжди використовувати раціональний розподіл і приймати лише правильні рішення, бажаємо високого матеріального стану і прекрасних можливостей життя, світлої радості, удачі і великого щастя.

09:46:04 13.11.2019