Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Шановні мешканці Михайлівщини! У Запорізькій області розпочалася планова осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною із літаків АН 2.

12:57:18 08.11.2021

Робота мобільних груп з 01.11.2021 по 05.11.2021

З встановленням на території Запорізької області “червоного” рівня епідемічної небезпеки, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в регіоні посилено державний нагляд (контроль) за дотриманням протиепідемічних заходів.

14:50:43 05.11.2021

Опубліковано технологічні карти нового шкільного меню

Держпродспоживслужба затвердила висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи за результатами проведеної експертизи ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» на технологічні карти для страв, що готуватимуть дітям у школах. Над наповненням матеріалів працював Євген Клопотенко з командою соціального проєкту з покращення культури харчування Cult Food. Наразі технологічні карти опубліковано на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

11:24:29 29.10.2021

Фахівці Михайлівського районного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області з початку введення «червоного» рівня епідемічної небезпеки перевірили 67 об’єктів

11:21:32 29.10.2021

ТЕРМІНОВО ДО ВІДОМА

Михайлівське районне управління повідомляє, що згідно результату дослідження Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (звіт про результат дослідження патологічного матеріалу від 27.08.2021 року №001437п.м./21) у пат матеріалі від 1-ї свині, що належать Сологуб В.М., який мешкає у м. Молочанськ Пологівського району (Токмацького району) виділено ДНК-вірус африканської чуми свиней та встановлювання захворювання на африканську чуму свиней. Станом на 27.08.2021 проводиться комплекс заходів згідно чинного законодавства.

16:16:08 30.08.2021

Африканська чума свиней (АЧС)

Африканська чума свиней (АЧС, хвороба Монтгомері) – контагіозна вірусна геморагічна хвороба, яка перебігає гостро, підгостро, хронічно безсимптомно й характеризується лихоманкою, геморагічним діатезом, ціанозом шкіри, некродистрофічними змінами паренхіматозних органів і високою летальністю, що призводить до значних економічних збитків. Хворіють свині всіх вікових груп та порід в різні пори року.

15:09:45 30.08.2021

Фахівці Держпродспоживслужби Михайлівського району в Михайлівській селищній раді провели зустріч з працівниками закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів

16.08.2021 року спеціалістами Михайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області проведено засідання «круглий стіл» з керівниками, медичними працівниками закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів Михайлівської селищної ради.

16:02:46 16.08.2021