Нарада з питань бджільництва

В адмінбудівлі Михайлівської селищної ради 17.03.2021 року за ініціативи Михайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області була  проведена  нарада за участі представників органів місцевого самоврядування, районної державної лікарні ветеринарної медицини, суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом або здійснюють господарську діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур (рослинництво, садівництво).

10:43:03 30.03.2021

Безпечне використання пестицидів та агрохімікатів в період проведення польових робіт

Діяльність, пов'язана з пестицидами та агрохімікатами, регламентована відповідними законодавчими актами: Закон України «Про пестициди та агрохімікати», Закон України «Про захист рослин», Закон України «Про бджільництво», Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» від 04.03.1996 №295, Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України від 03.08.1998 №1 (ДСП 8.8.1.2.001-98), Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 № 382.

08:11:17 12.03.2021

Реєстрація потужностей операторів ринку – вимоги сьогодення.

Михайлівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області повідомляє, що згідно частини четвертої статті 20 та ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997 року №771/97-ВР та «Порядок проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» затвердженого  наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року №39 оператори ринку, які провадять діяльність з метою, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати кожну окрему потужність, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

13:02:50 10.03.2021

«Круглий стіл» з медичними працівниками закладів дошкільної освіти

05 березня 2021 року спеціалістами Михайлівського районного управління проведено «круглий стіл» з медичними працівниками закладів дошкільної освіти Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

08:11:12 09.03.2021

Семінар щодо дотриманням вимог Санітарного регламенту та законодавства при організації харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти.

Спеціалісти Михайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області здійснюють роз’яснення щодо дотриманням вимог Санітарного регламенту та законодавства при організації харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти на території Михайлівськї громади.

08:18:18 01.03.2021

Перевірки по дотриманню протиепідемічних вимог в Михайлівському районі тривають

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, фахівці Михайлівського районного управління спільно з головним спеціалістом Головного управління Держпродспоживслужби, 11.02.2021 року, провели 12 моніторингових обстежень об’єктів нагляду різних сфер діяльності щодо дотримання карантинних обмежень на території району.

08:12:57 16.02.2021

В Михайлівському районі проводяться моніторингові обстеження

У період з 02 січня по 29 січня 2021 року спеціалісти Михайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області прийняли участь у роботі мобільних груп на території Михайлівського району Запорізької області щодо дотримання об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладами харчування, перукарнями та салонами краси, агропродовольчим ринком протиепідемічних заходів згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

13:55:11 29.01.2021

До уваги суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівельного і побутового обслуговування населення.

Михайлівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області акцентує Вашу увагу, що відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами з 00 годин 8 січня по 00:00 25 січня 2021 року додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів діють додаткові карантинні обмеження, а саме:

14:03:01 21.01.2021

ОБЕРЕЖНО, ГРИП ПТАХІВ!

Останнім часом однією з небагатьох найнебезпечніших інфекцій для птиці є пташиний грип. Його розповсюдження приводить до суттєвих збитків у галузі птахівництва, а саме: знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи.

10:17:01 18.01.2021