Новини

Чи має право дитина отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків?

Фізична особа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного фіскального органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (додаток 2 до Положення № 822 від 29.09.2017).

09:10:16 19.11.2019

Запорізькі компанії зі своїх прибутків сплатили до держбюджету майже два мільярди

З початку року суб'єкти господарювання м. Запоріжжя та області перерахували до державного бюджету 1 мільярд 983 мільйони гривень податку на прибуток. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, запорізькі компанії збільшили відрахування до минулорічного рівня на 1,3 мільярда гривень.

11:41:03 18.11.2019

У Запоріжжі зустріли податкових міліціонерів із зони проведення операції Об'єднаних сил

Трьох запорізьких співробітників податкової міліції, які несли службу на Сході нашої країни, урочисто зустріли керівники управління податкової міліції Запорізької області, колеги.

11:39:02 18.11.2019

Понад 10 тисяч запоріжців започаткували власну справу

За десять місяців цього року на Запоріжжі власну справу зареєстрували 10559 платників податків. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість нових суб'єктів господарювання зросла на 266.

10:20:50 14.11.2019

Запорізьким роботодавцям нагадали основні норми законодавства

Офіційне оформлення працівників та оподаткування трудових виплат – ці питання обговорювалися сьогодні на засіданні круглого столу, який відбувся в Запорізькому міському центрі зайнятості за участю фахівців податкової служби області, ГУ Держпраці регіону, платників податків та соціальних партнерів.

09:01:51 13.11.2019

Надходження від запорізьких підприємств-забруднювачів зросли на 33 мільйони

За десять місяців поточного року від підприємств Запорізького регіону надійшло 252 мільйони гривень екологічного податку. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, сплачена сума на 33 мільйони перевищила рівень аналогічного періоду минулого року.

09:01:33 13.11.2019

Запорізький бізнес сплатив майже три мільярди гривень ПДВ

У січні-жовтні у Запорізькому регіоні надходження податку на додану вартість склали 2 мільярди 940 мільйонів гривень (не враховуючи дані великих платників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

09:34:52 12.11.2019

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, - Сергій Верланов

Державна податкова служба продовжує роз’яснювати положення Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" і Закон України № 128 від 20.09.2019 (далі – Закон). Так, якщо розрахунки за придбаний товар (послугу) проводяться у безготівковій формі без застосування платіжних карток і кошти перераховуються з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця, така операція не потребує застосування РРО. Теж саме стосується випадків, коли покупець розраховується з продавцем шляхом внесення коштів через банк для подальшого їх зарахування на поточний рахунок продавця. "Спрацьовує" звільнення, передбачене для банківських операцій відповідно до пункту 2 статті 9 Закону.

09:33:52 12.11.2019

Запорізькі банки збільшили сплату податків з депозитних процентів на 1,2 мільйона

Майже 45 мільйонів гривень сплатили з процентів своїх вкладників фінансові установи Запорізького регіону за десять місяців 2019 року. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, який підкреслив, що порівняно з минулим роком надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на 1,2 мільйона або майже на три відсотки.

09:44:54 11.11.2019

Підприємства Запорізького регіону спрямували до місцевих бюджетів 245 мільйонів гривень податку на прибуток

За десять місяців запорізькі підприємства зі своїх прибутків сплатили до місцевих бюджетів 245,5 мільйона гривень. Як поінформував в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у порівнянні з минулим роком скарбниці громад отримали майже на 155 мільйонів більше.

09:43:10 11.11.2019