Помилка у Книзі обліку доходів та витрат: як підприємцю виправити?

Фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару (п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України).

08:23:10 26.11.2019

Підприємство зі спрощеної системи оподаткування перейшло на сплату податку на прибуток. Дізнайтесь про особливості обліку та звітування

У разі переходу платником єдиного податку на сплату податку на прибуток  в середині року, такий платник податку подає податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за податковий (звітний) рік, який починається з дати переходу на загальну систему оподаткування та закінчується 31 грудня такого року.

08:22:15 26.11.2019

Підприємець зареєструвався платником єдиного податку 2-ї групи. На що звернути увагу при звітуванні?

Зареєстровані в установленому порядку підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для 2-ї групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

08:21:27 26.11.2019

Запорізькі торговці підакцизною продукцією сплатили до бюджетів громад 143 мільйони

Запорізькі підприємці і торговельні компанії, які продають уроздріб підакцизні товари, з початку року сплатили до місцевих бюджетів 143 мільйони гривень акцизного податку (не враховуючи дані великих платників Запорізького управління Офісу ВПП ДПС). Лише у жовтні до скарбниць громад спрямовано 14,3 мільйона, що на 6 відсотків більше, ніж минулого року.

11:15:12 25.11.2019

Завдяки підвищенню зарплат запоріжців бюджети додатково отримали 3,8 мільйона

Рівень заробітних плат на підприємствах регіону постійно аналізується податковою службою. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, цього року було встановлено понад три тисячі компаній, які виплачували своїм працівникам зарплати менше встановленого законодавством мінімуму.

11:14:20 25.11.2019

На Запоріжжі ліквідовано шість "міні-заводів" з розливу нелегального алкоголю

За десять місяців цього року співробітники податкової міліції регіону у рамках операції "Акциз" виявили шість "підпільних цехів", організатори яких налагодили нелегальне виробництво підакцизних товарів. Зокрема, у чотирьох "міні-заводах" ділки розливали фальсифікований алкоголь, ще в одому виготовлявся спирт.

11:13:39 25.11.2019

Запоріжці сплатили понад півмільярда гривень військового збору

За десять місяців запорізькі платники податків спрямували до державного бюджету 511 мільйонів гривень військового збору (без даних великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Сплачена сума на 77 мільйонів або на 18 відсотків перевищила минулорічну. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський.

11:12:38 25.11.2019

Що потрібно знати працедавцям для оформлення працівника на роботу – запорізькі податківці надали роз'яснення

Повідомлення про прийняття працівника – важлива складова оформлення трудових відносин. Що необхідно знати працедавцям перед допуском робітників – фахівці податкової служби надали консультації під час засідання круглого столу, який сьогодні відбувся в Запорізькому міському центрі зайнятості.

11:11:54 25.11.2019

Підприємства добувної промисловості збільшили рентні платежі майже на 86 мільйонів

Запорізькі суб'єкти господарювання за десять місяців спрямували до бюджетів усіх рівнів 265,4 мільйона гривень рентної плати за користування надрами (не враховуючи дані великих платників Запорізького управління Офісу ВПП ДПС).

11:11:46 25.11.2019