8 сесія 8 скликання

Сьогодні в сесійній залі адмінбудинку селищної ради за адресою вул. Центральна, буд. 36, 2 поверх відбулось засідання восьмої сесії Михайлівської селищної ради восьмого скликання.

13:12 29.04.2021

ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА: КОРОТКА ІСТОРІЯ ПРО ТРАГЕДІЮ, ЯКА НАЗАВЖДИ ЗАКАРБУВАЛАСЯ В ПАМ’ЯТІ

Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

10:00 23.04.2021

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради

Сьогодні відбулось ІІІ засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради.

22:16 15.04.2021

08.04.2021 року відбулося  ІІ засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайлівської селищної ради.

16:07 08.04.2021

7 сесія 8 скликання

Сьогодні в сесійній залі адмінбудинку селищної ради за адресою вул. Центральна, буд. 36, 2 поверх відбулось засідання сьомої сесії Михайлівської селищної ради восьмого скликання.

14:27 30.03.2021

Поліцейський офіцер громади

Минулого тижня селищному голові, депутатам та головам комісій Михайлівської селищної ради був представлений проект "Поліцейський офіцер громади". Тож,

13:29 23.03.2021

На дорогах «Великого будівництва» цього року встановлять ще понад 60 систем «Зважування-в-русі»

У 2020 році в ході «Великого будівництва» на українських дорогах вже було встановлено 39 комплексів «Зважування-в-русі». У 2021 році планується побудувати ще 66 таких пунктів автоматичного контролю ваги транспортних засобів, повідомляється на Facebook-сторінці «Великого будівництва».

10:14 17.03.2021